Kalkulátor pojištění nemovitosti

Kalkulátor pojištění nemovitosti stanoví předpokládanou částku za pojištění Vašeho nemovitého majetku. Tento pomocný nástroj ke stanovení ceny pojištění nemovitosti najdete na patřičných stránkách, zabývajících se pojištěním obytných a jiných objektů. Na základě jejich výpočtu si jednoduše a rychle vypočítáte předpokládanou cenu pojištění Vašeho nemovitého majetku. Do příslušných vyhledávacích polí kalkulátoru zadáte jen několik požadovaných údajů. Obdobné výpočty můžete provézt u vícera pojišťoven. Jejich výsledky a ceny si porovnáte a vyberete tu nejvýhodnější variantu pojištění.

Potřebné údaje pro výpočet

Pro vyhodnocení předběžné ceny pojištění nemovitosti se obvykle požaduje zadat údaje popisující typ nemovitosti. Zda se jedná o zděnou, kombinovanou, nebo dřevěnou. Dalším důležitým ukazatelem pojištění nemovitosti jsou rizika, která chcete mít pojištěna. Sem patří například požár, všechny živelné pohromy, vandalismus odcizení. Pro vyšší specifikaci je nutné udat i požadovanou cenu, na kterou chcete nemovitost pojistit. Pro bližší určení pojištění mohou být ještě požadovány další údaje, které mají většinou pojišťovny zadány na základě svých dlouholetých zkušeností. Závěrečný údaj představuje Vámi požadovaná výše měsíčního pojištění. Pak již následuje výpočet.

Vyhodnocení a porovnání pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti kalkulátorem je pouze orientační. Slouží více méně jen k tomu, abyste si vytvořili přibližný obraz o cenách za pojištění nemovitosti, které jsou nabízeny u jednotlivých pojišťoven. Po vyhodnocení a porovnání výsledků výpočtů kalkulátoru si vyberte konkrétní pojišťovnu a následně ji kontaktujte přímo. U té pak zjistěte podrobnosti a možný rozsah pojištění. Veškeré dotazy Vám zodpoví jejich info linky. Pojištění nemovitosti lze sjednat i online.

vyberte si kvalitní ale levné pojištění domácnosti, kvalitní porovnání havarijní pojištění, porovnání pojištění domácnosti na Top-pojištění.cz,