Jak ochránit celý Váš majetek

Jednoduchým výpočtem v rámci pojištění nemovitosti kalkulátor Vám spočítá předběžnou cenu za pojistné krytí na Váš nemovitý majetek. Je to však jen základní pojištění. Pokud chcete chránit celý svůj movitý a nemovitý majetek najednou, je třeba se informovat v pojišťovně, co si případně k celkové pojistné ochraně přidat, tak aby byly pokryté veškeré případné škodné události, které by se mohli přihodit. Teprve při kompletním pojištění nemovitosti a domácnosti budete plně chráněni.

Klíče

Pojištění domácnosti

V případě, že si sjednáváte on-line pojištění nemovitosti kalkulátor připojištění domácnosti nezahrnuje. Pro sjednání pojištění domácnosti je třeba kontaktovat pojišťovnu, která Vám pošle pojišťovacího zprostředkovatele, který Vás podrobněji seznámí s možnostmi připojištění domácnosti. Do pojištění nemovitosti spadá pojištění např. domu, chaty nebo garáže, ale jedná se jen o objekty. Vnitřní vybavení domácnosti pokryto není. To spadá do pojištění domácnosti.

Co kryje pojištění domácnosti

Pojištění nemovitosti současně s pojištěním domácnosti bývá úplnou ochranou Vašeho movitého a nemovitého majetku. Pojištění domácnosti se obecně vztahuje na vnitřní zařízení, které slouží k jejímu provozu, nebo uspokojování potřeb jejich členů.

vyberte si kvalitní ale levné pojištění domácnosti, kvalitní porovnání havarijní pojištění, porovnání pojištění domácnosti na Top-pojištění.cz,